14/1 nová střecha nad kanclem a vchodem

14-1-web-brigada

7.5. - 11.5. 2014 se uskuteční  jediná jarní brigádka. Jak jste si určitě povšimli je poněkud delší než obvykle.  Prodloužení zapříčinil státní svátek dne 8.5. /den vítězství/. Proto je možné na Šance vyrazit již ve středu odpoledne a pokud si vezmeš v pátek volno můžeme tam zůstat celé čtyři dny v kuse.

hlavním projektem bude sundat a postavit novou střechu nad kanclem, předsíni a vchodem. Tato oprava je nutná, protože nám do chaty zatéká a pár trámu je již shnilých.  Bude i mnoho jiné práce menších rozsahu natíraní, lištování, zasklívaní, pořádky, atd..

je zcela jasné, že všichni se nezúčastníte cele brigošky v kuse, ale budete pouze ne její část, a proto mi poctivě napište /na fecebook, nebo mejl/, ve kterých dnech na Šancích budete. Potřebuji to pro rozdělení práce.

společné menu bude na čtvrtek, pátek, sobotu, popř. neděli, tak se pořádně domluvte co se bude vařit. Navrhoval bych, aby se uvařilo vždy na dva dny a pokud nebudeš na chatě v den vaření, oslov někoho, kdo ti ingredience doveze.

« zpět