Pozvánka na sraz

Pozvánka na sraz

Ahooooooooj pionýři!

ve dnech 4. – 6.10.2013 se uskuteční po táborový srazík II. turnusu PS Ještěr Šance 2013 .Pokud máš chuť strávit bezva víkend se svými kamarády a oblíbenými vedoucími, neváhej a pojeď s námi.

PROGRAM:

Pátek

- příchod na Šance ve hodinách

- ubytování se (dětí spí v chalupě)

- U.C.B.D J

Sobota

- U.C.B.D J

Neděle

- U.C.B.D J

- odbytování se

- úklid tábora

- odchod na vlakové nádraží na Ostravici

- na páteční večer a cestu jídlo a pití každý své

POVINNÁ VÝBAVA:

- teplé oblečení !!!!!

- pláštěnku

- spacák

- FUNKČNÍ baterka !!!!!

- osobní hygiena

- 1x toaletní papír

- Sešit a propisku na psaní

- dobrá nálada J

ODJEZD a sraz v pá 15:00 – 15:30 u vlak. nádraží Ostrava – Svinov(u vypušťené fontány)

PŘÍJEZD v ne 16:15 – 16:40 na vlak.nádraží Ostrava – Svinov. Případné dotazy ohl. srazu volejte nebo pište formou SMS na tel.č. 602 726 126 hlavnímu vedoucímu Radimovi Kotalovi nebo na email : radimhasic@seznam.cz .

CENA 300,- (v ceně je strava,doprava,nájem chaty - platí se u nástupu před odjezdem) Kolektiv z Šancí se na Tebe moc těší.

Info pro rodiče: dětem budeme odvážet spacáky a batohy a oblečením autem přímo k chatě již od nádraží ve Svinově. Proto prosím nachystejte dětem i malé osobní botohy jen na cestu, kde budou mít hlavně pití, svačinu,pláštěnku a FUNKČNÍ BATERKU(půjdou lesem po tmě)

Nedávejte prosím svým dětem žádné sladkosti a další pochutiny (chipsy,arašídy atd. ). Vše budou mít zajištěné v ceně pobytu a my jim to nakoupíme. Nejedli by potom připravený jídelníček.Případné dotazy Vám rád zodpovím na již zmíněném mailu nebo tel.čísle.

Za PS JEŠTĚR hl.ved. Radim Kotala

« zpět