Rekonstrukce Šance - Úvodník

Milí přátelé – kamarádi Šancovského Ještěra,

připravili jsme si pro vás novou rubriku s názvem „základna Šance“. V této části našich webových stránek naleznete souhrn změn a rekonstrukcí, které jsme provedli na naší základně v Beskydech a to již od roku 2006 až do konce minulého roku 1012. Na začátku každého dalšího roku se pak objeví nové shrnutí toho předešlého. Celý souhrn je doprovázen sbírkou fotografií sestavených chronologicky za sebou a zařazenou do jednotlivých ročníků. Dále je rozdělená do jednotlivých kategorií podle určitých oblastí rekonstrukce, aby jste viděli jak neurčité místo oprav pohybuje kupředu. Všechny fota naleznete ve fotogalerii pod názvem „musíme to oprav!t“. Pro zjednodušení se do jednotlivých ročníků galerie bude dát dostat i odkazem na konci každého příslušného článku.

         Tímto počinem jsme Vám všem chtěli ukázat, že Ještěři a Ještěrky nezahálejí a neustále zdokonalují prostředí a vybavení Naší – Vaší turistické základny, kde posíláte Své ratolesti a peníze.

Nebyla to zrovna lehká a levná cesta, ale určitě stála za to a zcela určitě ještě není zdaleka u konce. Tudíž budeme rádi za každou finanční, nebo materiálovou výpomoc, kterou by mohl zajistit kdokoli z Vás, jenž jste nakloněni naší skupině a její činnosti /v tomto případě se kdykoli obraťte na našeho předsedu – viz. kontakty/.

Nyní si udělejte pohodlí a můžete se bez ostychu ponořit do Naší práce.

Pionýrská skupina Ještěr děkuje

  • za finanční podporu Městskému obvodu Ostrava-Svinov
  • za finanční podporu Statutárnímu městu Ostrava
  • za finanční podporu nadaci O2 společnosti Telefónica programu Think Big a jejímu garantu Monice Kortové a dalším dvou členům jejího týmu Gabriele Ovesné a Markétě Rucké
  • za finanční podporu firmě Union Steel za realizaci policové sestavy na odkládaní věcí v klubovně, skříně na PB láhve a jiné výpomoci
  • Skautům ze Svinova
  • Sboru Dobrovolných Hasičů Svinov
  • v neposlední řadě Všem Ještěrům, Ještěrkám a Kamarádům, kteří přiložili ruku k dílu

Za vedení Pionýrské skupiny Ještěr

správce základny Šance klubko

 

« zpět