Brigáda 13/2

Sdc11074Ahoj pionýři a přátelé,
V minulých dnech, přesněji řečeno 8.května ve středu, proběhla druhá letošní brigádka na Šancích. Hlavním úkolem bylo zabetonovat základy pro novou sprchu a natřít bochemitem dřevo určené na tento projekt. Ale pěkně od začátku. Měli jsme zajištěný terénní vůz s vozíkem, na kterém jsme dovezli kari síta do základu, doplněné propanbutanové lahve, drenážní hadici a opravenou malou elektrocentrálu. Celkem nás v úterý dorazilo 9.Sdc11076Ve středu ráno se k nám přidalo ještě 11 brigádníků a my jsme netrpělivě čekali na příjezd Tatry s 6-ti kubíky polosuchého betonu. Všichni jsme doufali, že vyjede až do tábora. To se ale nepovedlo a tak jsme museli vozit beton na již zmíněném vozíku za teréním vozítkem. Tímto bych chtěl moc poděkovat Jardovi Horáčkovi za zapůjčení tohoto vozidla, bez kterého bychom to nezvládli. Základ se tedy podařilo zabetonovat a my jsme si vydechli.
A ptáte se, co se ještě udělalo krom betonování? Pokácely se a nasekaly tři staré švestky, uklidilo se kolem odpadovek, napojil se odpad z budoucích nových sprch, který se hned zaházel hlínou, napojila se zbylá odvodňovací drenáž a krom asi 10m se celá zavezla kamením, které jsme navozili z pod fotbalového hřiště. No a ženy uklidili a vygruntovali kuchyň a natřeli veškeré dřevo na sprchy bochemitem.
Závěrem tohoto článku bych chtěl říct, že jsme s klubkem maximálně spokojeni s odvedenou prací i s velkou účasti brigádníků. Tímto všem děkujeme za pomoc a doufáme, že to tak bude i na dalších brigádách.
Za PS JEŠTĚR Radim.

Sdc11063

Sdc11071

Sdc11077

Sdc11083

Sdc11095

Sdc11097

Sdc11102

Sdc11105

« zpět