Brigáda 12/6

 

Příprava na zimu

12-6-brigada od 12 října v 18:00 do 14 října ve 12:00 se uskuteční podzimní brigáda. Na programu bude dokončení štítu ze strany stanů, kopání a pokládka drenážky, uložení fošen z podsad, výměna střešního trámu na latře, přišroubování střešních plechů na hlavní chatě a utěsnění možných dír pro zatékání, vyřezání vzduchových průduchů ve spalni a instalace průduchových mřížek, dodělaní podlah klubovna-krbovna, natření trámu klubovna-krbovna, řezání a sekání dřeva ke krbu, generální úklid celého objektu (kuchyň, spaní, klubovna, u krbu, medvědí, orlík, nářaďovna, jídelna)

Pokud jste se letos ještě nezúčastnili ani jedné brigády tak k tomu máte poslední příležitost.

Chtěli bychom poprosit kdo pojede autem a nebude mít povolenku, ať parkuje buď pod táborem a nebo u vrchní chaty jak se jde k potoku!!

Budeme potřebovat aby někdo vzal:

1x akuvrtačku a 1x-2x  horolezecký sedák + 1x lano na opravu střechy. Kdo má toto vybavení napiše na facebook, nebo se ozve Klubkovi.

sobotní společné polední hody si vymyslete sami a dejte vědět přes mejl a facebook.Chtěli bychom upozornit, aby se neopakovala poslední brigáda, kde společný oběd nebyl vymyšlen!!. Pak se zbytečně špiní více nádobí a ztrácí se čas nad přípravou jednotlivých jídel, který by se dal využít efektivněji.

« zpět