Brigáda 12/3

obrazek

Stavba tábora

22.6. – 24.6. 2012 se uskuteční druhá předtáborová brigáda. Na programu bude oprava podsad stanů, stavba a zprovoznění sprchy, pařáku, stolu na mytí nádobí. vykopat jímku, zabetonovat sloupy na volejbalovém hřišti, výměna stropního trámu v klubovně a obložit palubkami, generální úklid chalupy (kuchyň, spaní, klubovna, u krbu, medvědí, orlík, nářaďovna, jídelna)

A jak je již zvykem: kdo se chce zúčastnit Táborů, měl by nám pomoct Šance na ně připravit a tím i zúčastnit se jedné z brigád.

Chtěli bychom poprosit kdo pojede autem a nebude mít povolenku, ať parkuje buď pod táborem a nebo u vrchní chaty jak se jde k potoku!! Dejte vědět kdo pojede autem na možný převoz nářadí, či jiného potřebného materiálu. Kdo má akuvrtačku na opravy stanů a ví, že pojede na tuto brigádku, ať ji přibere a neprodleně se ozve Klubkovi.

sobotní společné polední hody si vymyslete sami a dejte vědět přes mejl a facebook.Chtěli bychom upozornit, aby se neopakovala poslední brigáda, kde společný oběd nebyl vymyšlen!!. Pak se zbytečně více špiní nádobí a ztrácí se čas nad přípravou jednotlivých jídel, který by se dal využít efektivněji.

« zpět