Brigáda 12/2

obrazek

Stavba tábora

15.6. – 17.6. 2012 se uskuteční první předtáborová brigáda. Na programu bude sekaní a hrabání travního porostu, roznos fošen na podsady, stavění a oprava stanů (bez celt) – případně zjistit co je třeba nakoupit na jejich opravu, vyčištění studny a nádrží + barelu na pitnou vodu, likvidace stromu u bužiny, výměna oleje v centrále, odvoz potahů z matrací na vypraní do OVY.

A jak je již zvykem: kdo se chce zúčastnit Táborů, měl by nám pomoct Šance na ně připravit a tím i zúčastnit se jedné z brigád.

Chtěli bychom poprosit kdo pojede autem a nebude mít povolenku, ať parkuje buď pod táborem a nebo u vrchní chaty jak se jde k potoku!! Dejte vědět kdo pojede autem na možný převoz nářadí, či jiného potřebného materiálu. kdo má vabku na čištění vodních nádob, Kdo má horolezecký sedák na čištění studny, Kdo má akuvrtačku na opravy stanů a ví, že pojede na tuto brigádku, ať ji přibere a neprodleně se ozve Raďovi.

sobotní společné polední hody si vymyslete sami a dejte vědět přes mejl a facebook.Chtěli bychom upozornit, aby se neopakovala poslední brigáda, kde společný oběd nebyl vymyšlen!!. Pak se zbytečně více špiní nádobí a ztrácí se čas nad přípravou jednotlivých jídel, který by se dal využít efektivněji.

Při nesplnění některých úkolů z jakéhokoli důvodu, se práce přesune na brigádu 12/3.

« zpět