Začátek roku s Ještěrem aneb plesy 2018

Maskarni-4 První měsíce roku 2018 jsme strávili přípravou našich dvou u veřejnosti stále populárních akcí. První akce, Pionýrský ples, se konala v sobotu 20. ledna 2018. Opět jsme k pořádání z kapacitních důvodů využili reprezentativních prostor Dělnického domu v Polance nad Odrou, na které už koneckonců jsou naši návštěvníci zvyklí z let minulých. K tanci a poslechu nám tentokrát přijela zahrát kapela Duo Alex až z dalekého Liberce. Celý sál se velmi dobře bavil, a proto kapela musela plánovaný konec produkce posunout o jednu hodinu. Všichni návštěvníci odcházeli v ranních hodinách unavení a věříme, že také spokojení a dobře pobavení. Děkujeme za podporu akce partnerům: Strabag a.s., Hyundai Rely servis s.r.o., Individual.fitness, Decathlon Ostrava, Mad race Ostrava, Zábavní centrum Horník, restaurace U Slunce, Unionsteel s.r.o.

Začátek měsíce února patřil akci pro děti, a sice Dětskému maškarnímu karnevalu. O program plný kouzel, tanců a soutěží se postarala kouzelnice Radana. Samozřejmě nechybělo vyhodnocení těch nejkrásnějších a nejoriginálnějších masek. Jaká byla atmosféra můžete vidět v albu níže. Za podporu akce děkujeme partnerům: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, restaurace U Slunce.

Věříme, že se dětem letos pirátský program v sále restaurace U Slunce ve Svinově líbil a uvidíme se s nimi nejen za rok na karnevale, ale i na našich dalších akcích během tohoto roku. Již nyní opět začínáme s přípravou dvou turnusů našich letních táborů, které pořádáme na naší turistické základně v Beskydech. V jarních měsících nás tam především čeká dokončit opravu toalet, kterou jsme mohli úspěšně zahájit v loňském roce díky finanční podpory Statutárního města Ostava, Městského obvodu Svinov, ArcelorMittal Ostrava a.s. a Rembrandtin s.r.o., za což jim moc děkujeme.

« zpět