V hlavních rolích: Gusta, Manuel, Béďa, Klubko a Drak

Ples1 Že vám jména z titulku nic neříkají? Dovolte, abychom vás seznámili…

Všichni se setkali dne 21. ledna 2017 na Pionýrském plese, který se již potřetí uskutečnil v Dělnickém domě v Polance nad Odrou.

Gusta Vomacka Worcestra, to je kapela, která letos na plese zahrála. Skvělí muzikanti předvedli výborné kousky a v sedmičlenném složení provázeli celým plesem.

Manuel Juan Garcia Perralta, to je celé jméno mexického tanečníka, který ples zahájil svým exotickým vystoupením a poté zvedl ze židlí především dámskou část obecenstva a rozhýbal parket v rytmu zumby.

Béďa, alias Josef Kaluža, herecká hvězda Komorní scény Aréna, a Klubko, neboli Lukáš Král, ti coby moderátoři ples uváděli.

A kde se vzal již zmíněný Drak? Stalo se tradicí, že si pionýři na plese připraví představení. Tentokrát to byla světelná iluzorní show, pohádka, příběh, ve kterém hrál hlavní roli Drak, ale také mnoho dalších postav. Celý záznam lze zhlédnout na https://www.youtube.com/watch?v=6VaAPsmUsMA.

Každým rokem se snažíme přicházet s novými nápady, nesmí však chybět večeře, kterou nám opět připravil tým Zdeňky Mrázkové, a také nesmí chybět tombola. Tentokrát se výherci mohli radovat asi sto padesátkrát, nejvíce pak při hlavních cenách – wellness pobytu, outdoor kameře, mobilního telefonu, zapůjčení vozidla na víkend, romantická večeře v restauraci U Slunce, poukazy do fitness centra Draculino… Moc tímto děkujeme sponzorům: Hyundai RELY, Strabag, Unionsteel, restaurace U Slunce, GB Draculino.

Vše pozorným fotografickým okem zaznamenávala pionýrka Kája, u které jste se také mohli zvěčnit ve fotokoutku. Fotografie naleznete zde.

Děkujeme všem účastníků za přízeň a těšíme se opět za rok.

Ples2Ples3

« zpět