Halloween byl zkrátka báječný!

Img_8174I přesto, že akci v sobotu moc nepřálo počasí a vypadalo to že déšť neustane, se na Halloween přišlo pobavit přesně 94 dětí se svými rodiči, prarodiči, tetami a strýčky! Připraveny pro ně byly zábavná stanoviště. Mohli si vyzkoušet nakrmit příšerky, složit kostru, ohledat mrtvolu, přenést mozek na lžíci, strefit čarodějnici či ozdobit halloweenský perníček. 

Po absolvování soutěžních stanovišť čekala na každého malého návštěvníka odměna. Během večera se mohli příchozí posilnit dýňovou polévkou, párkem v rohlíku nebo si špekáček opéct na připraveném ohni. Zapít to mohli výborným punčem.

Jako překvapení mohli návštěvníci zhlédnout ohnivou show.

Tímto děkuji všem 36 organizátorům (pokud dobře počítám), kteří si ve svém volném čase připravili soutěžní stanoviště, dopomohli k výborné atmosféře svými kostými a samotným přístupem k akci.

Akci zorganizovala PS Ještěr za spolupráce Komise pro kulturu, mládež a sport při Radě městského obvodu Svinov za podpory těchto partnerů: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Česká spořitelna, Levné knihy, Pedro, U stračeny.

Děkujeme!

Více fotografií naleznete zde! 

Img_8128Img_8142

« zpět