Úvodník

2011ch20-uvod

Základna Šance, aneb musíme to oprav!t

Milí přátelé – kamarádi Šancovského Ještěra,

připravili jsme si pro vás novou rubriku s názvem „základna Šance“. V této části našich webových stránek naleznete souhrn změn a rekonstrukcí, které jsme provedli na naší základně v Beskydech a to již od roku 2006 až do konce minulého roku 1012. Na začátku každého dalšího roku se pak objeví nové shrnutí toho předešlého. Celý souhrn bude doprovázen sbírkou fotografií sestavených chronologicky za sebou a zařazenou do jednotlivých ročníků. 

Tímto počinem jsme Vám všem chtěli ukázat, že Ještěři a Ještěrky nezahálejí a neustále zdokonalují prostředí a vybavení Naší – Vaší turistické základny, kde posíláte Své ratolesti a peníze.

Nebyla to zrovna lehká a levná cesta, ale určitě stála za to a zcela určitě ještě není zdaleka u konce. Tudíž budeme rádi za každou finanční, nebo materiálovou výpomoc, kterou by mohl zajistit kdokoli z Vás, jenž jste nakloněni naší skupině a její činnosti /v tomto případě se kdykoli obraťte na našeho předsedu – viz. kontakty/.

Nyní si udělejte pohodlí a můžete se bez ostychu ponořit do Naší práce.

Pionýrská skupina Ještěr děkuje

  • za finanční podporu Městskému obvodu Ostrava-Svinov
  • za finanční podporu Statutárnímu městu Ostrava
  • za finanční podporu nadaci O2 společnosti Telefónica programu Think Big a jejímu garantu Monice Kortové a dalším dvou členům jejího týmu Gabriele Ovesné a Markétě Rucké
  • za finanční podporu firmě Union Steel za realizaci policové sestavy na odkládaní věcí v klubovně, skříně na PB láhve a jiné výpomoci
  • Skautům ze Svinova
  • Sboru Dobrovolných Hasičů Svinov
  • v neposlední řadě Všem Ještěrům, Ještěrkám a Kamarádům, kteří přiložili ruku k dílu

Za vedení Pionýrské skupiny Ještěr

správce základny Šance klubko

 

0000musime_to_opravit-uvodnik2010ch03-uvod
2012-kl22-uvod

« zpět